More than WEB development...
Стартапи малого і середнього бізнесу

Стартапималого ісередньогобізнесу

При створенні стартапу важливо мати експерта в індивідуальних цифрових рішеннях. У нас за плечима понад 250 індивідуальних it проєктів і жодного незадоволеного клієнта. У команді експерти з необхідним для цього спектром навичок і досвіду, включно з дослідженнями ринку, бізнес-плануванням, проєктуванням і розробкою, а також підтримкою та обслуговуванням Вашого продукту.
Системний підхід до створення стартапу - запорука успіху
Повернутись

Scroll

Створення та зростання Вашого бізнесу - Наша спеціалізація

Наша експертиза в області створення стартапів для малих і середніх підприємств включає:

  • Дискавері фазу: в рамках проведення Дискавері-фази ми проводимо дослідження Вашої ідеї та ринку, що допомагають відповісти на питання щодо рентабельності та актуальності стартапу, термінів і можливої вартості проєкту.
  • Інжиніринг: ми добре знаємо ринок і потреби малого та середнього бізнесу, і використовуємо ці знання, щоб допомогти підприємцям і власникам бізнесу розробити переконливі та прибуткові концепції та функціональні вимоги для своїх стартапів.
  • Дизайн і розробку: у нас є команда дизайнерів і розробників, які можуть створювати візуально вражаючі та зручні цифрові продукти, що виділяються в галузі.
  • SEO та просування: ми використовуємо такі методи, як дослідження ключових слів, оптимізація сторінок, A/B-тести та побудова посилань для залучення потенційних клієнтів. Крім того, ми оптимізуємо свої рішення для мобільних пристроїв, щоб вони швидко завантажувалися та відповідали веб-стандартам, що дозволяє нашим продуктам посідати вищі позиції в пошукових системах.
  • Постійну підтримку та обслуговування: ми пропонуємо постійну підтримку та обслуговування, щоб ваш цифровий продукт залишався актуальним і продовжував відповідати потребам вашого бізнесу.

Наші знання та досвід у сфері стартапів для малого та середнього бізнесу в поєднанні з індивідуальним підходом до кожного проєкту допомагають нам створювати цифрові продукти, які справді знаходять відгук у цільового ринку та сприяють зростанню бізнесу.

Приклади стартапів малого та середнього бізнесу, яким було надано ІТ-послуги

Чи готові почати розробку проекту?
Введіть своє ім'я*
+380 00 000 00 00*
Вибрати напрямок
Вибрати послуги
Бюджет від:
0тис.$
Коментар до проекту
Натискаючи на кнопку я приймаюумови згоди