More than a WEB development...
IT консалтинг і стратегія

ITконсалтинг істратегія

Орієнтація на досягнення цілей клієнта зробила компанію SKALAR експертом в області розробок і автоматизації бізнес процесів.


За більш ніж 11 років ми детально вивчили бізнес-процеси великих, середніх, малих підприємств і стартапів у десятках напрямків: від величезних страхових компаній, мультибрендових мереж Luxury сегмента в продажі одягу і виробників автозапчастин до успішних інтернет магазинів роздрібної торгівлі, фітнес-центрів і доставки їжі.


Саме тому до нас звертаються за консультаційними послугами як величезні компанії з тисячами співробітників, так і перспективні стартапи-початківці.

Технологія - це основа прогресу, Ми перетворюємо її на рушійну силу успіху
Повернутись

Scroll

Найуспішніші люди - це ті, у кого добре виходить план Б
  Наш консалтинг допомагає компаніям великого і малого бізнесу в таких напрямках:
 • Інформаційні системи - розробити, впровадити та управляти інформаційними системами, які відповідають їхнім бізнес-цілям.
 • Хмарні обчислення - впровадити технологію хмарних обчислень і скористатися її перевагами, такими як підвищена масштабованість, надійність і економія коштів.
 • Мережеві технології - в розробці, впровадженні та управлінні мережевою інфраструктурою, забезпечуючи надійний і безпечний зв'язок між системами і пристроями.
 • Розробка програмного забезпечення - у розробці індивідуальних програмних додатків для задоволення конкретних потреб бізнесу та оптимізації операцій.
 • Цифрова трансформація - у впровадженні цифрових технологій і перетворенні свого бізнесу, щоб залишатися конкурентоспроможними в цифрову епоху.
 • UI/UX дизайн - у створенні орієнтованого на користувача дизайну для їхніх вебсайтів, застосунків та інших цифрових продуктів для поліпшення користувацького досвіду та досягнення завдань бізнесу.
 • ІТ-інжиніринг - у забезпеченні інженерної підтримки складних технічних проєктів та у створенні надійної, масштабованої ІТ-інфраструктури.
 • Оптимізація бізнес-процесів - в оптимізації бізнес-процесів і використанні технологій для підвищення ефективності, зниження витрат і поліпшення загальної продуктивності.
 • Якщо ви шукаєте партнера, який допоможе вам зорієнтуватися в постійно мінливому середовищі ІТ, ми будемо раді почути вас.

Приклади, де нами було виконано IT консалтинг і стратегію

Чи готові почати розробку проекту?
Введіть своє ім'я*
+380 00 000 00 00*
Вибрати напрямок
Вибрати послуги
Бюджет від:
0тис.$
Коментар до проекту
Натискаючи на кнопку я приймаюумови згоди