More than a WEB development...
Мобільні застосування

Мобільнізастосування

Ми спеціалізуємося на проєктуванні та розробці мобільних застосунків, зокрема PWA, серверної логіки для них і API.


У нашому портфоліо є проєкти з розроблення мультиплатформових мобільних застосунків для користувачів E-commerce, кур'єрів служб доставок, оптової B2B торгівлі та фітнесу.

Повернутись

Scroll

Гнучкі, швидкі та масштабовані програми

Наша експертиза включає в себе:

  1. Консалтинг: Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, щоб зрозуміти їхні унікальні потреби та цілі, і надаємо експертні рекомендації щодо найкращого підходу до розроблення проєкту.
  2. UX/UI дизайн: Наша команда дизайнерів створює візуально привабливі та інтуїтивно зрозумілі користувацькі інтерфейси, які забезпечують максимальну зручність для користувачів.
  3. Прототипування: Ми використовуємо новітні інструменти та технології для створення інтерактивних прототипів, що дають змогу нашим клієнтам побачити й протестувати свій застосунок до його повного розроблення.
  4. Розробка: Наші розробники використовують сучасні мови програмування та фреймворки для створення швидких, надійних і безпечних мобільних додатків.
  5. Тестування: Ми ретельно тестуємо наші додатки на всіх основних платформах і пристроях, щоб переконатися, що в них немає помилок і вони працюють коректно.
  6. Розгортання: Ми займаємося розгортанням кінцевого продукту і допомагаємо нашим клієнтам з будь-яким необхідним налаштуванням і конфігурацією.
  7. Техпідтримка: Ми забезпечуємо постійне обслуговування та оновлення, щоб додатки наших клієнтів залишалися актуальними і добре працювали.
  8. Аналітика та звітність: ми надаємо нашим клієнтам детальну аналітику та звіти, щоб відстежувати продуктивність їхнього застосунку та ухвалювати рішення щодо його поліпшення на основі даних.

Для успішного розроблення мобільних застосунків потрібне хороше розуміння дизайну користувацького досвіду, маркетингу та знання технологій, що може бути тільки результатом роботи в злагодженій команді наших професіоналів.

Приклади мобільних додатків для e-commerce

Чи готові почати розробку проекту?
Введіть своє ім'я*
+380 00 000 00 00*
Вибрати напрямок
Вибрати послуги
Бюджет від:
0тис.$
Коментар до проекту
Натискаючи на кнопку я приймаюумови згоди