Оптимізаціябізнес-процесів
Автоматизація бізнес-процесів (BPA) - це використання технології для автоматизації повторюваних, рутинних та часозатратних завдань в компанії.
Мета BPA - оптимізувати бізнес-процеси та підвищити ефективність, точність, швидкість та отримати розширену аналітику. Цього можна досягти за допомогою існуючого та розробленого під Ваші завдання програмного забезпечення, алгоритмів та цифрових інструментів, які автоматизують такі завдання, як введення даних, комунікація, звітність та багато іншого.
Scroll
У цьому напрямі ми вирізняємося широким знанням наявного на ринку готового інструментарію для BPA, особливим системним підходом та вмінням спланувати й розробити індивідуальне рішення, якщо наявних на ринку не достатньо для потреб клієнта.
- Компанії потребують BPA з кількох причин:
- Підвищення ефективності: Автоматизовані процеси економлять час і знижують ризик помилок, спричинених ручними процесами.
- Підвищення точності: Автоматизовані процеси менш схильні до помилок і забезпечують точніші результати.
- Економія витрат: Автоматизовані процеси знижують трудовитрати і дають змогу вивільнити співробітників, щоб вони могли зосередитися на важливіших завданнях.
- Підвищення продуктивності: Автоматизовані процеси підвищують продуктивність за рахунок скорочення часу і зусиль, необхідних для виконання завдань.
- Ефективніше управління даними: Автоматизовані процеси забезпечують точніші й актуальніші дані, що полегшує їхнє управління та аналіз.
- Розширена аналітика. Автоматизація бізнес-процесів також включає розширені метрики збору даних, що дає змогу декомпозувати бізнес-процес на складові частини й аналізувати кожен крок окремо, що дає змогу оптимізувати бізнес-процес надалі.
- Наш підхід до автоматизації бізнес-процесів:
- Виділення ключових бізнес-процесів: Аналітик з нашого боку проводить серію інтерв'ювання ключових експертів Вашої компанії (ТОП-менеджмент, керівники відділів і підрозділів). При цьому він виділяє критичні, з точки зору загального результату, бізнес-процеси в діяльності організації.
- Моделювання поточних бізнес-процесів, "As Is": Щоб щось поліпшити, потрібно це побачити. Ми будуємо модель Ваших поточних ключових бізнес-процесів у BPMN нотації для подальшого дослідження. Це дає можливість об'єднати всі значущі процеси в єдину систему і відстежити наявні зв'язки. Нерідко навіть досвідчені керівники не помічають, здавалося б, очевидних проблем, поки не побачать їх на наочній схемі.
- Формалізація: Вивчення отриманих схем дає нам змогу виділити слабкі місця та можливості змін. Потім ми оцінюємо кожну знайдену проблему за її впливом на бізнес Замовника, критичність за термінами усунення та вартістю усунення. За допомогою спеціальної методології WFJF ми отримуємо пріоритезований список проблем і порядок їх усунення з урахуванням складності та терміновості.
- Моделювання нових бізнес-процесів, "To Be": На цьому етапі ми моделюємо нові бізнес-процеси, в яких виключаються всі узгоджені проблеми зі списку. На цьому етапі ми можемо ініціювати перегляд посадових інструкцій.
- Планування впровадження: На цьому етапі ми обираємо підхід до автоматизації, який дає змогу розв'язати максимальну кількість проблем за прийнятний бюджет для Замовника, та ухвалюємо рішення щодо того, яку інформаційну систему використовуватимуть, або ухвалюємо рішення щодо необхідності розроблення індивідуальної. На цьому етапі можуть бути ініційовані перегляди посадових інструкцій і QPI.
- Впровадження: Впроваджуємо бізнес-процеси. Якщо на етапі формалізації ми із Замовником ухвалили рішення використовувати відмінну систему автоматизації від тієї, якою він користується наразі - на цьому етапі ми також впроваджуємо (або розробляємо, а потім - впроваджуємо) цю систему з урахуванням змодельованих нами бізнес-процесів.
Автоматизація бізнес-процесів допомагає компаніям залишатися конкурентоспроможними в сучасному бізнес-середовищі, що швидко змінюється. А наша компанія є надійним системним Партнером.