More than a WEB development...
Розробка

Розробка

Сучасна і якісна розробка програмного забезпечення - це завдання, яке не може вирішити одна людина. Тільки симбіоз експертиз команди професіоналів дає змогу отримати очікуваний результат і створити успішний проєкт.


Наша команда спеціалізується на кастомній розробці більше 11 років і знає, як розробляти проекти з дотриманням всіх принципів сучасної розробки.

Успішна розробка - це не просто створення проєкту, це створення мрії за допомогою правильних людей, ресурсів і бачення.
Повернутись

Scroll

Правильні люди, правильне бачення
  Принципи сучасного розроблення:
 1. Проектування, орієнтоване на користувача: Фокусування на потребах і цілях кінцевих користувачів для створення інтуїтивно зрозумілого, зручного і такого, що відповідає їхнім потребам програмного забезпечення.
 2. Правильна методологія: Потрібно бути експертом у всіх основних методологіях, щоб вибрати потрібну виходячи з потреб клієнта і проєкту.
 3. Правильний стек технологій: Критично важливий для успішного розроблення, оскільки він впливає на терміни виходу на ринок, масштабованість, продуктивність, і вартість обслуговування та підтримки.
 4. Автоматизоване тестування: Впровадження автоматизованого тестування для забезпечення ретельної перевірки та високої якості програмного забезпечення перед його випуском для користувачів.
 5. Досвідчений менеджмент: Відстеження завдань і визначення пріоритетів, розподіл ресурсів, управління ризиками, управління комунікаціями та безперервне вдосконалення для того, щоб проєкт вписувався в терміни і бюджет.
 6. Безперервна інтеграція і безперервна доставка (CI/CD): Автоматизація процесу доставки програмного забезпечення для скорочення часу і зусиль, необхідних для розгортання оновлень і нових функцій.
 7. Співпраця: Заохочення співпраці між командами розробників і менеджерів, а також із зацікавленими сторонами і кінцевими користувачами, щоб забезпечити єдність дій і досягнення одних і тих самих цілей.
 8. Безпека: Впровадження передових методів забезпечення безпеки та тестування на кожному етапі життєвого циклу розроблення програмного забезпечення.
 9. Масштабованість: Розроблення масштабованого програмного забезпечення, щоб воно могло відповідати зростанню і зміненим вимогам з плином часу.

Тільки такий підхід дасть Вам змогу отримати на виході потрібний функціонал у межах очікуваного бюджету та термінів.

Приклади цифрових рішень, розроблених нами

AtlantMarket

Stroomparts

Hackathon

Osnova

Veloplaneta

ExpertPC

British auto club

THE ICON

Zalp

Aurora

Pridebikes

966 Sushi

Spazio

Euro-ipl

Hallo-beauty

Blc-hamburg

Vostok-optics

AYACOM

Kron

Mandrivnik

Itmag

Astar

ArgestStone

Avtodiski

Christian

B2B Veloplaneta

Team404

Unifix

Lamaster

Sila

Kronavto

E-razborka

OK centr

Cannondale

TacTec

Jedipic

AtlantMarket

Stroomparts

Hackathon

Osnova

Veloplaneta

ExpertPC

British auto club

Чи готові почати розробку проекту?
Введіть своє ім'я*
+380 00 000 00 00*
Вибрати напрямок
Вибрати послуги
Бюджет від:
0тис.$
Коментар до проекту
Натискаючи на кнопку я приймаюумови згоди